Veri Kurtarma

✅ Profesyonel Veri Kurtarma için Hemen Tıkla Ara

Veri Kurtarma

Aşağıdaki konularda profesyonel veri kurtarma çözümleri sunuyoruz.

Sabit Disk Veri Kurtarma

Hard diskten veri kurtarma taleplerinizle ilgili olarak; önemli fotoğraflarınızı, videolarınızı, müzik dosyalarınızı, belgelerinizi, veri dosyalarınızı ve diğer çoklu ortam dosya türlerini herhangi bir özel dosya uzantınızı sabit disk sürücüsünden kurtarabiliriz. Ayrıca, Ham Dosyaların  kurtarılmasına yardımcı olan Raw Dosya Kurtarma işlemlerinde de çözüm sunuyoruz. ZIP, JPEG, GIF, PDF, MPEG LAYER – III, PNG, DOCX, PPTX, XLSX, WAV, AVI, BMP vb. uzantıları hedefleyerek veri kurtarma işlemi yapıyoruz.

Adli Kopya, imaj dosyaları olan;

  • .e01 dosya kurtarma,
  • .ex01 dosya kurtarma,
  • .l01 dosya kurtarma,
  • .dd dosya kurtarma,
  • .img dosya kurtarma,
  • .001  dosya kurtarma,
  • .vmdk dosya kurtarma,
  • .aff, .afm, .s01, .vhd ve diğer forensic dosya uzantılarında kurtarma çalışması için bize ulaşın.

FAT Kurtarma ve NTFS Kurtarma

Hem FAT hem de NTFS dosya formatındaki verilerin kurtarılması mümkündür. FAT ve NTFS dosya sistemlerinin tüm sürümleri üzerinde; FAT16, FAT32 bit, v1.0 (Windows NT 3.1), v1.1 (NT 3.5), v1.2 (3.51), v3.0 (2000) ve v3.1 (XP) veri kurtarma yapıyoruz.

Format Atılmış Diskten Veri Kurtarma

Sınırsız boyutlarda biçimlendirilmiş veya yeniden biçimlendirilmiş sabit disk sürücülerinden, Format atılmış hard diskten veri kurtarma yapmaktayız. (c: / d: / e: / f: / k: vb.) sürücülerinizi veri kurtarma ile geri getirebiliriz. Format atılmış sabit disk kurtarma çalışması ile tüm silinen verilerinizin geri getirilmesi mümkündür.

Hard Diskten Veri Kurtarma
Hard Diskten Veri Kurtarma

Shift + Delete ile Silinen Dosya Kurtarma

Hard diskinizden veya harici disk, flash bellek gibi usb disklerinizden Shift + delete tuşunu kullanarak verileri kalıcı olarak sildiğinizde veri kurtarma için profesyonel çalışma gerekir. Shift + Delete ile silinen dosyalarınızı kurtarmak için profesyonel çalışma taleplerinizi hemen bize iletebilirsiniz.

Dahili Disk Veri Kurtarma ve Harici Disk Veri Kurtarma

Sabit Disk Veri Kurtarma profesyonel çalışmamız ile IDE, SATA, SCSI, USB sabit disk, hafıza kartı, USB flash sürücü, iPod gibi harici veri depolama birimleriniz üzerinde ile sistem sabit diski bozuk veya kayıp verileri kurtarabiliriz. Veri kurtarma için bize ulaşın.

RAW Dosya Sistemi Veri Kurtarma

Dosya sisteminiz RAW olarak görünüyorsa veya sürücünüzden herhangi birine erişemiyorsanız ve aşağıdaki gibi uyarı alıyorsanız: “Disk formatlanmamış. Şimdi biçimlendirmek istiyor musunuz?” veri kurtarma yapabiliriz. Sabit sürücünüz bozulduysa, sabit disk sürücüsünü biçimlendirmek ve verileri tamamen kaybetmek yerine bize ulaşın.

Veri Kurtarma
Veri Kurtarma

Silinen Dosyalarınızı Kurtarma

Sabit diskten silinen verilerinizin kurtarılması için profesyonel çözüm sunmaktayız.

Bozuk MBR, MFT ve FAT Kurtarma

MFT veya MBR dosyalarındaki bozulma, sabit disk arızasına veya tam veri kaybına neden olabilir; Her iki dosya da NTFS veya FAT dosya sistemlerinde depolanan her dosya hakkında en özel bilgileri sunar. Bu gibi durumlarda, Sabit Disk Veri Kurtarma aracı, MFT, MBR veya FAT bozulması nedeniyle kaybolan verileri kurtarmak için bize ulaşın.

✅ Profesyonel Veri Kurtarma için Hemen Tıkla Ara