McAfee Encryption Kurtarma

✅ McAfee Encryption kurtarma için Hemen Tıkla Ara

McAfee Encryption Kurtarma

McAfee Drive Encryption programı ile şifrelenen har disk sürücüsü veya McAfee Endpoint Encryption (MEE) programı ile şifrelenen hard disk sürücüsü, hassas verileri korumak için diskin tamamını şifreleme yöntemi ile çalışan bir yöntem ile şifrelenmişlerdir. McAfee Encryption   Kurtarma zor ve zaman alıcı bir profesyonel çalışma sonucu mümkün olabilmektedir.

Arızalı olmayan bir şifrelenmiş diskten veri kurtarma bile başlı başına çok zor bir iş iken bir de arızalanmış ve bunun üzerine teknik servis-bilgi işlem gibi bu konuda bilgisi hiç bulunmayan kişilerce bilinçsiz müdahaleler yapılmış bir diskten ihtiyacınız olan verileri kurtarmak ihtimali daha da zorlaşacaktır. Lütfen hiçbir müdahalede bulunmadan şifrelenmiş diskinizi bize ulaştırın.

Mcafee Encryption Kurtarma
Mcafee Encryption Kurtarma

McAfee Drive Encryption Nedir?

McAfee Drive Encryption, özellikle kaybolan veya çalınan ekipmanlardan kaynaklanan hassas verilerin kaybolmasını önlemek için Microsoft Windows tabletleri, dizüstü bilgisayarlar ve masaüstü bilgisayarlardaki verilerin korunmasına yardımcı olan tam disk şifreleme yazılımıdır. Bir sistem sürücüsündeki tüm verileri yetkisiz kişilerce anlaşılmaz hale getirecek şekilde çalışır. McAfee Endpoint Encryption disk şifrelemesi, geleneksel sabit sürücüler (HDD), katı hal sürücüleri (SSD) ve kendiliğinden şifrelenen sürücüler (SED ve OPAL) ile uyumlu çalışmaktadır. FIPS 140-2,  EAL2+ ve Intel Advanced Encryption Standard gibi teklojileri içermektedir. Software ve Hardware tabanlı şifrelemeyi desteklemektedir.

McAfee Sürücü Şifrelemesi, diğer McAfee şifreleme ürünleriyle aynı yöntemle, McAfee aracısını McAfee ePO konsolu aracılığıyla son noktaya dağıtıp etkinleştirek kullanılmaktadır.

McAfee Encryption Veri Kurtarma
McAfee Encryption Veri Kurtarma

McAfee Encryption Kurtarma

Donanımsal ve yazılımsal problemler sebebiyle McAfee Full Encrypted disk sürücüleri decrypt işlemi yapılmak istendiğinde McAfee Encrypted disk sürücüsünü McAfee Endpoint Encryption arayüzünden veya DETech (DE) ile decryption yapmak mümkün olmamaktadır.

Bu durumda:

    • DETech kurtarma aracındaki Remove DE işlevini kullanarak şifresi çözülemeyebilir,
    • Bozuk sektörler hakkında bir hata görüntülenebilir,
    • Acil durum önyüklemesinin sorunu çözemediği bozuk MBR / PBFS / SBFS ile ilgili bir hata görüntülenebilir.

✅ McAfee Endpoint Encryption kurtarma için Hemen Tıkla Ara

Yukarıdaki veya diğer sebeplerle bozulmuş olan bir McAfee Drive Encryption şifrelemesinin çözülmesi için profesyonel olarak çalışma yapmaktayız. Arızalanan bir disk veya partition için çözüm olarak McAfee Encryption Decrypt işlemini gerçekleştirmemiz için lütfen:

  • Diski veya partition’u  onarmaya çalışmayın. Bilgisayarcı veya teknik servis olarak diskinizi teslim ettiğiniz profesyonel olmayan ellerde verileriniz kurtarılması imkansız durumlara gelmektedir. Bilinçsiz müdahaleler sonrasında bize ulaştırılan disklerinizden genellikle başarı oranı düşmektedir.

Dizüstü bilgisayarda McAfee sürücü şifrelemesini açmak için bozulan bilgisayarınız üzerinde bilinçsiz müdahaleler yapılmasına lütfen izin vermeyin. McAfee Entpoint Drive Encryption diskinin boot seçeneklerinde değişiklikler yapmayın, BIOS üzerinde ayarlarda değişiklikler yapmayın. McAfee Drive Enryption ile şifrelenmiş diskten veri kurtarma yapabilmemiz için lütfen bilgisayarınıza veya sürücünüze format atmayın. Herhangi bir değişiklik yapmadan bize ulaştırmanız verilerinize ulaşmamız için en önemli hususlardan birisidir.

  • Yanlış yapılan müdahaleler, kurtarılabilecek durumda olan verilerinizi, bir daha asla ulaşılamaz duruma getirmektedir.
McAfee Entpoint Encryption Veri Kurtarma
McAfee Entpoint Encryption Veri Kurtarma

McAfee şifreli işletim sitemi çalışmıyor ise başlangıç onarma seçeneklerini kullanmayınız. Başlangıç onarma seçeneği mevcut durumunuzu daha anlaşılmaz derecede bozabilecektir.

McAfee şifrelenmiş disk format atılması gerektiği şeklinde bir hata verdiğinde hiçbir müdahalaede bulunmayın ve format atmayın.
✅ McAfee Encryption şifre çözme için Hemen Tıkla Ara