Çocuğum Telefonda Ne Yapıyor

✅ Çocuğum telefonda ne yapıyor, çocuğumun cep telefonunda yaptıklarını nasıl bulabilirim? gibi sorulara yanıt arıyorsanız bu içeriği okuyun. Çocuğunuzun cep telefonunda yaptıklarını merak ediyorsanız bu konuda profesyonel destek almak için hemen bizi arayın.

Hemen Tıkla Ara

Çocuğum Telefonda Ne Yapıyor?
Çocuğum Telefonda Ne Yapıyor?

“Çocuklarımın akıllı telefonlarını nasıl kullandıklarını bilmek ve telefon etkinliğini öğrenmek istiyorum, bunun bir yolu var mı?”

 

İlgili bir ebeveynseniz, benzer bir soruya sahip olmanız gayet doğaldır. Birçok anne-baba, çocuklarına ulaşabilmek için erken yaşta akıllı telefonlar vermeyi tercih ediyor. Bu iletişim kurmak için çok önemli ve gerekli ise de birkaç dezavantajı da var.

Çocuğum Telefonda Ne Yapıyor

Akıllı telefonların, internet ile, yetişkin içeriklerinden kumar sitelerine kadar her şeye kontrolsüz erişim sunduğu bir dünyadayız. Çocukları internetin avantajlarından faydalandırırken, kötü, potansiyel olarak zararlı yönünden korumak büyük bir sorundur. “Çocuğum telefonda ne yapıyor, kötü sonuçlara doğru ilerleyecek iletişimi olup olmadığını merak ediyorum” diyorsanız aşağıdaki ana başlıklar endişe etmek gereken başlıklardan bazıları olabilmektedir.

 • Çocuğunuz cinsel konularda istismara maruz kalıyor olabilir,
 • İnternet üzerinden tanıştığı, gerçek kimliklerini bilmediğiniz art niyetli kişiler tarafından kullanabilir-yönetilebilir-ele geçirilebilir,
 • Birçok çocuğu etkileyen ve intihar etmesine sebep olan oyunları oynuyor olabilir,
 • İnternet üzerinden kumar oynuyor olabilir,
 • İnternet üzerinden uyuşturucu madde, sentetik haplar bulmaya çalışıyor olabilir,
 • İzniniz olmadan çeşitli yöntemlerle ebeveyn koruma programlarınızı aşarak istenmeyen içerikte siteleri ziyaret edebilir,
 • Facebook, Instagram, Snapchat, Swarm, Twitter, Tumblr, TikTok ve benzeri diğer sosyal paylaşım uygulamalarından haberiniz olmadan hesap açmış ve paylaşım yapılıyor olabilir,
 • Kötü arkadaşlıklar edinebilir,
 • Evden kaçması için kandırılıyor olabilir,
 • Evden kaçmak için plan yapıyor olabilir, bu ve benzer birçok nedenle; çocuğumun cep telefonunu nasıl takip edebilirim, neler yaptığını, çocuğumun kimlerle ne yazışmalar yaptığını nasıl öğrenebilirim diyorsanız bu konuda profesyonel destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

Hemen Tıkla Ara

Çocuğumun Telefonunu Nasıl Takip Ederim

Çocuğumun telefonunu nasıl takip ederim, cep telefonuna takip programı yükleyerek takip etmek istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim bilmiyorum.” Bu cümleler birçok anne-babanın düşünceleridir.

Çocuklarımıza saygı göstermeli ve mahremiyetlerini korumalıyız. Onları sınırlamayan bir çözüm bulmalıyız. Ancak özgürce yaşamaya devam ederken tedbirli olmalı ve ne olup bittiğini iş işten geçmeden öğrenebilmeliyiz.

Çocuğumun Telefonunu Nasıl Takip Ederim
Çocuğumun Telefonunu Nasıl Takip Ederim

 

Çocuğumun telefonunu nasıl takip ederim diye düşünmenize hiç gerek kalmadı. Cep telefonu üzerinde yapılacak profesyonel teknik veri kurtarma çalışması ile cep telefonu hafızasından elde edilebilecek tüm veriler çıkartılarak size sunulmaktadır.

Çocuğumun Telefonundan Neleri Görebilirim

Cep telefonundan çıkartılabilecek yüzlerce veri çeşitlerinden önemli olan bazı veri çeşitleri ana başlıklar halinde aşağıda sunulmuştur:

 

 1. İnternet Geçmişi: internet üzerinde ziyaret ettiği siteler, ziyaret sıklığı… Google Chrome, Firefox, Safari, Opera, Edge, Internet Explorer ve diğer internet tarayıcalırının geçmişi…
 2. Arama geçmişi: Google, Yandex, Msn, Yahoo ve benzeri diğer arama motorlarında yapılan aramalar ile çocuğunuzun internette neler aradığını öğrenebilirsiniz. Arama kayıtları sorun içerisinde boğulan ancak ebeveynlerine bundan bahsetmeyen çocukların sorunlarının tespitinde sıklıkla sonuç veren bir araçtır.
 3. Sohbet Geçmişi: WhatsApp, Skype, Google Talk, Chatroulette, AIM, iMessage, Viber, Tinder, Kik, Hangout, SMS, MMS, Telegram, BlackBerry Messenger, Cake, Chatous, Discord, Facebook Messenger,Glide, Google Duo, Grindr, GroupMe, imo, Jott, KakaoTalk, Life360, MailRu, QQ, Slack, TamTam, WeChat, Verizon, Zalo, Zoom ve benzeri diğer uygulamaların geçmişi…
 4. E-posta Geçmişi: Gmail, Hotmail, Yandex Mail, Yahoo Mail, Outlook Mail, Hushmail ve benzeri diğer eposta geçmişi…
 5. Takvim Geçmişi: Hatırlatmalar, notlar…
 6. Doküman Geçmişi: Word, Excel, PDF, Txt ve diğer dokümanların geçmişi…
 7. Şifreli Dosyalar: Telefonda bulunan şifreli dosyaların tespiti ve şifreli dosyalarda saklanan içeriklerin tespiti…
 8. Ses Dosyaları Geçmişi: Ses kayıtları, WhatsApp ve benzeri uygulamalardan gönderilen ve alınan ses dosyaları…
 9. Video Dosyaları Geçmişi: Cep telefonu ile çekilen video dosyaları, başkaları tarafından gönderilen video dosyaları ve başkalarına gönderilen video dosyaları…
 10. Fotoğraf Dosyaları Geçmişi: Gönderilen, alınan fotoğraf dosyaları ile internet üzerinden ziyaret edilen sitelerden edinilen fotoğraf geçmişi…
 11. Son Kullanılan Dosya Geçmişi: Cep telefonu üzerinde kullanılan dosyaların geçmiş kayıtları.
 12. Uygulama Geçmişi: Cep telefonunda kullanılan uygulama geçmişi…
 13. Sosyal Ağ Geçmişi: Facebook Chat, Google Chat, Instagram, Linkedin, Twitteri MySpace, Sina Wbimo, VK, Whisper, ooVoo, Signal, Foursquare, Pinterest, Tumblr ve benzeri birçok uygulama geçmişi…
 14. Sim Kart Geçmişi: Cep telefonuna takılan farklı sim kartlar varsa bunlara ait geçmişi…ve burada sayılmayan çok sayıda farklı kategoride içerikleri çocuğumun telefonunu nasıl takip edebilirim diye düşünmeden çalışma sonucunda görebilirsiniz.

Hemen Tıkla Ara

Ebeveyn Telefon Takip Programı

Ebeveyn Telefon Takip Programı
Ebeveyn Telefon Takip Programı

 

Çocuğumun cep telefonunu izlemek istiyorum, ancak ne yaptığımı ve neden yaptığımı bilmesini istemiyorum diyorsanız telefona izleme yazılımı kurmanın ne kadar güvensiz olduğu konusunda sizleri uyarmak isteriz. Cep telefonuna casus yazılım veya ebeveyn takip programı yüklemeden telefon üzerinde profesyonel araçlarla yapacağımız teknik veri kurtarma çalışması sonucunda istediğiniz verilere güvenle ulaşabilirsiniz.

 

Casus yazılımlar cihazları korumasız duruma getirirler. Siz her ne kadar sadece çocuğunuzun telefonda ne yaptığını bilmek istiyor ve bunun için ebeveyn takip programı arıyor olsanız da takip programları sizin istemediğiniz sonuçlara sebep olabilirler. Ebeveyn takip programları cep telefonlarında super erişim yetkileri ile çalışmaktadır. En üst erişim yetkileriyle çalışan bu casus yazılımlar sizin haberiniz olmadan telefondaki özel bilgilerinizin, fotoğraf ve videolarınızın, kredi kartı bilgilerinizin, eposta ve diğer hesaplarınıza ait kullanıcı adı ve şifre bilgilerinin internet üzerinden çalınmasına yol açabilir.

Ve hatta bazı casus yazılımlar tüm bilgileri ebeveynlere göstermek için öncelikle kendi sunucularına iletebilmektedirler. İnternet üzerinden sizin haberiniz olmadan ve siz farkına varmaksızın gerçekleşen bu veri transferi upload işlemi yaptığı için cep telefonu tarifenizde bulunan internet paketlerinizi de harcamadığından bu konuyu kendiliğinizden farketmeniz pek mümkün olmayacaktır. Bu gibi riskler olamaksızın cep telefonuna takip programı yüklemeden çocuğum telefonda ne yapıyor sorusunun cevabını almak için hemen bize ulaşabilirsiniz. Çocuğunuzun cep telefonu üzerinde tam kapsamlı bir veri kurtarma çalışması yapılması için bize ulaşın.

Hemen Tıkla Ara

Ücretsiz Ebeveyn Telefon Takip Programı

Ücretsiz Ebeveyn Telefon Takip Programı
Ücretsiz Ebeveyn Telefon Takip Programı

 

Ücretsiz Ebeveyn Takip Programı size cazip görünse de ücretsiz olarak kullanıma sunulmalarının sebebini düşünmenizi öneririz. Ticari olarak satılan uygulamalara bile güvenilemezken ücretsiz kullanıma sunulan ebeveyn takip programı verilerinizi çalmayı amaçlıyor olabilir. Sizden habersiz cep telefonunuzun kamerasını açıp sizi izleyebilir, haberiniz olmaksızın cep telefonunuzun mikrofonunu açarak ortam dinlemesi yapabilir ve sms içeriklerinizi de okuyabilir. Bu durum, önce bankacılık bilgilerinizin elde edilmesi ve ardından banka online işlemleri için gereken 3d güvenlik sms şifrelerinizin de kolaylıkla alınarak hesabınızdan para çalınmasına yol açabilir. Çocuğum cep telefonunda ne yapıyor diye kontrol edecekken başınıza büyük sorunlar açabilecek bu ve benzeri ücretsiz ebeveyn takip programlarını kullanmanız büyük risktir. Bu gibi bir riske girmeden çocuğumun cep telefonunda ne yaptığını nasıl görebilirim diyorsanız hemen bize ulaşın.

Çocuğumun Telefonunu Nasıl Dinlerim

Telefon dinleme için casus yazılım veya ebeveyn takip programı olarak bilinen programlar kullanmanızı bir üst başlıkta açıkladığımız nedenlerle önermemekteyiz. Ayrıca çocuklar ebeveyn takip programı kullandığınızda çok daha fazla gizlilik içerisinde hareket etmekte ve telefonlarıyla yaptıkları herşeyin sizin tarafınızdan dinlendiğini ve izlendiğini bildiklerinden buna göre hareket etmektedirler. Dolayısıyla siz çocuklarınızın hiçbir sakıncalı davranış içerisinde olmadığını düşünürken aslında birçok farklı yoldan tahmin edemeyeceğiniz kadar gizlilik içerisinde beklemediğiniz durumlarda ve beklenmedik davranışlarda olabilmektedirler.

Cep telefonu ortaokul döneminde takip altında olan bir gencin 22 yaşında yazdığı iletiyi aşağıdaki alıntı içerisinde sizinle paylaşıyoruz:

Ortaokulda 8. sınıftayken, ailem telefonumu izleme uygulamaları ile takip ediyordu. Ailemin her şeyi kontrol ettiğini, konumumu izlediğini, telefonum üzerinden yapmış olduklarımın hepsine sahip olduğunu ve kontrol ettiklerinin farkındaydım. Ancak onlar benim bunun farkında olduğumu bilmiyorlardı.

Ebeveynlerin takip programlarıyla telefondan yaptıklarımı takip etmelerinin nedeninin güvenliğim için olduğunu şimdi anlıyorum. Ancak ortaokul çağında yaşadığım bu durum, ailemin casus yazılım ile beni tuzağa düşürmüş gibi hissettirdi ve artık ailemin bana güvenmediğini hissettim. Ben de onlara güvenmemeye başladım, çünkü o zamanlar aklımda bana güvenmedikleri duygusu yerleşmişti. Telefonumun takip altında olduğunu bilmemle bir şeyleri gizleme konusunda daha iyi oldum. Çok farklı şekillerde ve çok profesyonelce her şeyi rahatlıkla ailemden herşeyi gizledim. Ailem her şeyi izlemenin zirvesindeyken ben ise gizlenerek yapılacak ne varsa yapmakta ve hayatımın en kötü durumundaydım…

Çocuğumun Telefonunu Nasıl Kontrol Edebilirim?

Akıllı telefonda kime ne yazılmış, kimden ne gelmiş, hangi siteler ziyaret edilmiş, hangi aramalar yapılmış, hangi içeriklere tıklanmış, hangi videolar izlenmiş, bilmediğiniz başka hangi sim kartlar takılmış ve benzer yüzlerce farklı konuda çocuğunuzun telefonunu inceletmek isterseniz hemen bize ulaşın.

Müdahaleci görünmeden çocuğumun telefonunda ne yaptığını öğrenmek istiyorum

Cep telefonu üzerinde profesyonel araçlarla yapılacak olan veri kurtarma çalışması ile casus yazılım, ebeveyn takip programı gibi sakıncalı programlar kullanmadan cihaz hafızasından çıkabilecek olan tüm verilere ulaşabilirsiniz.

Hemen Tıkla Ara

Çocuğumun Cep Telefonunu Nasıl İnceletirim?

Çocuğunuzun cep telefonunu (bazı durumlarda cep telefonunuzun yedeğini) bize ulaştırarak telefonunuzu inceletebilirsiniz.

Çocuğumun Eski Cep Telefonunu İnceletebilir miyim?

Eski cep telefonlarından beklenmedik seviyede bilgiler edinmek mümkün olabilmektedir. İnceleme ve veri kurtarma çalışması yaptırmak için hemen bizi arayın.

ÖNEMLİ NOT:

 • Ebeveynlerin kendi çocuklarının cep telefonu üzerinde teknik çalışma talebinizi karşılamaktayız.
 • Beyanınız bizim için önemlidir. Beyanınıza istinaden çalışma yapmaktayız. Beyanınızın doğruluğunu araştırmamız mümkün olmadığı gibi bu hususta araştırmak gibi bir yükümlülüğümüz de bulunmamaktadır. Hukuk dışı talepleri karşılamamaktayız. 
 • Sizin çocuğunuza ait olduğunu beyan ettiğiniz telefonunuz üzerinde çalışma yapabiliriz.