Adli Veri Kurtarma

✅Adli konularla ilgili veri bütünlüğünü bozmadan veri kurtarma hizmeti

Raw olmuş imaj disklerindeki imajları kurtarılması için bize ulaşın.

Adli konularla ilgili uygulamalar, uluslararası standartlara göre, veri bütünlüğünü bozacak hiçbir ekleme-değiştirme vb. müdahale olmadan yapılmalıdır.

Delil olabilecek bilişim cihazlarının hafıza birimlerinin önce adli kopyası (imaji) alınır ve incelemeler alınan imajin da kopyası üzerinden yapılmalıdır. İdeal uygulama böyle olsa da veri depolama üniteleri belirli bir kullanım ömrü olan ve sıklıkla arızalanabilen cihazlardır. Arızalı olan cihazlara veri bütünlüğünü bozmadan müdahale ederek imaji alınması mümkün olabilmektedir. Arızalı olduğu için imaji alınamayan diskler ile ilgili adli veri kurtarma taleplerinizi karşılıyoruz.

Adli kopyaların (imajların) içerisine alındığı (kopyalandığı) sabit disk (hard disk) de arızalanabilmekte veya farklı problemler çıkarabilmektedir. İmaj diskleri fiziksel olarak arızalanabileceği gibi yazılımsal olarak ta problem çıkartabilmektedirler. İmaj diskleri RAW olabilmekte, MBR veya GPT gibi başlangıç yapıları bozulabilmektedir. Raw olmuş bir imaj diskinin icerisindeki imaj dosyalarina ulaşmak mümkün olmamaktadır. Veri kurtarma programları ile yapılan veri kurtarma çalışmalarında da imaj dosyalarına ulaşılamamakta, imaj dosyalarının içerisindeki dosyalara ulaşabilmektedir. Delilin aslı yasal sahibine teslim edilmiş olduğu durumlarda tekrar delilden imaj alma işlemi yapılması mümkün olmayacaktır. Bu durum mümkün olsa bile imaja ait hash değerleri değişebilecektir. Yeniden alınan imajda hash değerleri değişmese bile imaj alma tarihleri değişecektir. Böyle bir durumda en ideali Raw olmuş disk içerisindeki imaj dosyalarını olduğu gibi kurtarmak olacaktır. RAW olmuş diskten imaj kurtarma talebiniz için hemen arayın.

Hemen Tıkla Ara